skip to Main Content
+371 29664321 info@kidsplaza.lv

Doodoo

Pirmajos mazuļa dzīves mēnešos miegs ir ļoti svarīga dzīves daļa. Mazuļa smadzenes attīstās arī pēc piedzimšanas, jo īpaši, dziļā miega fāzē.

Tāpēc  ideāla miega nosacījumu radīšanai mazulim ir ārkārtīgi svarīga nozīme viņa nākotnei.

Doodoo rotaļlieta – tas ir augstas kvalitātes plīša lācis/suns/zaķis, kas izgatavots no hipoalerģiska materiāla, un audio atskaņotājs, kurš atskaņo tieši tās skaņas, kuras mazulis dzirdēja, atrodoties mātes vēderā. Šīm skaņām piemīt nomierinoša ietekme, un tās palīdz jūsu mazulim iemigt.

Tam ir 2 darbības režīmi.

Rozā troksnis — efektīvs vecumā no 0 līdz 8-10 mēnešiem. Šūpuļdziesmas melodija ir piemērota vecākiem bērniem – no 8-10 mēnešiem līdz 3 gadiem.

Preces numurs: 0120

 

Doodoo lācīša radīšanai tiek pievērsta liela uzmanība:
Atļauts mazgāt 30° C temperatūrā.
Rotaļlietu drīkst žāvēt žāvētājā, lai mazulis neskumtu bez sava plīša drauga.
Rotaļlietas deguns un acis ir izšūti, jo plastmasas detaļas var salūzt un var kaitēt mazulim.
Velcro® aizdare ir ļoti mīksta un nesaskrāpēs mazuļa maigo ādu.
Plīša zvēriņš atbilst visām piemērojamajiem drošības standartiem un pat vairāk. Rotaļlieta jau atbilst stingrākām nākotnes normām.

Audio bloks – tas ir ilggadīgas pieredzes rezultāts, vācot un atskaņojot mātes skaņas, tāpēc zemāk uzskaitītās īpašības padara to par optimālu risinājumu:

  • Efektīva mātes skaņu iedarbība.
  • Izcils uzticamības līmenis, tāpēc nekad nekādas kļūmes nevarēs liegt mazulim klausīties savā mīļākajā Doodoo rotaļlietā.
  • Rokturis audio bloka stiprināšanai pie gultiņas redelēm. Tas ir īpaši ērti, ja bērni ir alerģiski.
  • Audio bloku darbina standarta nedārgas baterijas.
  • Audio bloks atbilst visiem piemērojamajiem drošības standartiem.
  • Šī ir pirmā rotaļlieta ar 2 gadu garantiju.

Kā iegūt visu labāko no Jūsu Doodoo rotaļlietas?

Sāciet to izmantot pēc iespējas agrāk.

Mēs iesakām iepazīstināt mazuli ar Doodoo rotaļlietu jau viņa pirmajā dzīves dienā. Ideālākais variants – paņemt to līdzi uz dzemdību namu. Tomēr rotaļlietas efektivitāte līdz ar mazuļa pieaugšanu samazinās, un vecākiem tiek rekomendēts testēt Doodoo pirms tās pirkšanas, ja bērnam ir jau četri vai pieci mēneši.

Katru reizi, kad mazulis dodas gulēt.

Vislabākos rezultātus iegūst tie vecāki, kuri izmanto Doodoo katru reizi, kad liek savu bērnu gulēt (dienā un naktī). Regulārs rotaļlietas lietošanas režīms sniedz labu efektu bērniem, kuriem ir nemierīgs miegs.

Atsevišķos gadījumos ir vajadzīgas 2-3 dienas, lai bērns pierastu pie rotaļlietas.

Daži bērni no paša sākuma nereaģē uz Doodoo skaņām. Tas ir absolūti normāli un var turpināties no 2 līdz 3 dienām. Izmantojiet Doodoo katru reizi, kad Jūs liekat gulēt savu bērnu dienā vai naktī, un jau drīz Jūs pamanīsiet rotaļlietas efektivitāti.

Rokas stiepiena attālumā no bērna.

Lai mazulis labi dzirdētu Doodoo skaņas, novietojiet rotaļlietu pēc iespējas tuvāk viņam, bet ne tik tuvu, lai viņš varētu to aizsniegt dažu pirmo mēnešu laikā. Lai gan rotaļlieta ir veidota no mīksta materiāla, bet skaņas modulis atbilst visiem drošības nosacījumiem, neļaujiet bērnam Doodoo miegā apskaut pirmajos sešos mēnešos. Uz Doodoo ķepām ir uzšūta aizdare no Velcro®, lai to varētu piestiprināt pie gultiņas.

Vienmēr pagrieziet Doodoo vēderiņu pret bērnu, lai mazulis varētu labāk dzirdēt mātes dzemdes skaņas, un skaņas modulis, savukārt, atpazītu bērna raudāšanu.

Jūsu mazulis ir alerģisks?

Ja jūs tā uzskatāt, tad jebkuru plīša rotaļlietu izmantošana nav pieļaujama.
SVARĪGI: Doodoo var izmantot bez plīša zvēriņa. Šādā gadījumā mēs iesakām piekārt audio bloku pie gultiņas, tai pat laikā izslēdzot tā kontaktu ar bērnu.

Rotaļlieta Doodoo – vispirmām kārtām tā ir instruments, kuru nepieciešams lietot pareizi! Pieturoties pie tālāk uzskaitītajiem padomiem, Jūs varēsiet sasniegt maksimālu rezultātu un izbaudīt patiešām saldu un ciešu mazuļa miegu!

1.Iesakām aizmigt ar rotaļlietu Doodoo līdz 7-10 mēnešiem. Vislabākais un visuzticamākais variants – ņemt rotaļlietu līdzi uz dzemdību namu un jau no pirmajām dienām, kad mazulis aizmieg, ieslēgt mātes vēdera skaņu.

Rotaļlietai tāpat ir arī mūzikas atskaņošanas funkcija, kura ļoti patīk mazliet vecākiem mazuļiem.

2.Ieslēdziet skaņu mazulim komfortablā skaļumā. Sāciet ar klusu skaņas režīmu un pagrieziet to skaļāk līdz optimālajam līmenim.

3.Mazuļa dzīves pirmajā mēnesī rotaļlietu labāk stiprināt pie gultiņas kājgalī.

4.Ieslēdziet rotaļlietu katru reizi, kad mazulis gatavojas miegam vai jau iemieg. Tādējādi jūs veidojat asociāciju “rotaļlietas skaņa-miegs”.

5.Ja jums jau ir konkrēti, ne tie ērtākie mammai, aizmigšanas ieradumi, būs nepieciešamas vairākas dienas. Piemēram, ja mazulis iemieg tikai mammas rokās – ir nepieciešams ieslēgt mammas vēdera skaņu komfortablā skaļumā, rotaļlietu novietojiet starp sevi un mazuli, pirmo laiku ieaijājiet uz rokām līdz pilnīgai aizmigšanai, pārlieciet gultiņā un mantiņu blakus (būtu ļoti labi, ja rotaļlieta līdz tam pagulētu ar Jums, lai iegūtu Jūsu smaržu).

6.Pēc tam, tādā pat veidā, bet negaidot, kad mazulis kārtīgi aizmigs, bet esot uz aizmigšanas robežas, pārlieciet mazuli gultiņā un rotaļlietu blakus.

7.Nākamais posms – tikai nomieriniet bērnu, pēc tam lieciet gultā un kopā ar rotaļlietu ieaijājiet. Tālāk rotaļlieta Doodoo sāk strādāt patstāvīgi.

Jums viss izdosies!

); Back To Top