skip to Main Content
+371 29664321 info@kidsplaza.lv

Audio atskaņotājs un rozā troksnis

Doodoo sastāv no divām daļām: hipoalerģiskas plīša rotaļlietas un audio atskaņotāja.  Tās galvenais pielietojums – to skaņu atskaņošana, kuras bērns deviņu mēnešu garumā dzird mammas vēderā. Audio atskaņotājs izslēdzas automātiski, bet, ja zīdainis sāk kliegt, vai Doodoo lācītis tiek pārvietots, tas atkal ieslēdzas.

Kā iegūt visu labāko no Jūsu Doodoo rotaļlietas?

Sāciet to izmantot pēc iespējas agrāk.

Mēs iesakām iepazīstināt mazuli ar Doodoo rotaļlietu jau viņa pirmajā dzīves dienā. Ideālākais variants – paņemt to līdzi uz dzemdību namu. Tomēr rotaļlietas efektivitāte līdz ar mazuļa pieaugšanu samazinās, un vecākiem tiek rekomendēts testēt Doodoo pirms tās pirkšanas, ja bērnam ir jau četri vai pieci mēneši.

Katru reizi, kad mazulis dodas gulēt.

Vislabākos rezultātus iegūst tie vecāki, kuri izmanto Doodoo katru reizi, kad liek savu bērnu gulēt (dienā un naktī). Regulārs rotaļlietas lietošanas režīms sniedz labu efektu bērniem, kuriem ir nemierīgs miegs.

Atsevišķos gadījumos ir vajadzīgas 2-3 dienas, lai bērns pierastu pie rotaļlietas.

Daži bērni no paša sākuma nereaģē uz Doodoo skaņām. Tas ir absolūti normāli un var turpināties no 2 līdz 3 dienām. Izmantojiet Doodoo katru reizi, kad Jūs liekat gulēt savu bērnu dienā vai naktī, un jau drīz Jūs pamanīsiet rotaļlietas efektivitāti.

Rokas stiepiena attālumā no bērna.

Lai mazulis labi dzirdētu Doodoo skaņas, novietojiet rotaļlietu pēc iespējas tuvāk viņam, bet ne tik tuvu, lai viņš varētu to aizsniegt dažu pirmo mēnešu laikā. Lai gan rotaļlieta ir veidota no mīksta materiāla, bet skaņas modulis atbilst visiem drošības nosacījumiem, neļaujiet bērnam Doodoo miegā apskaut pirmajos sešos mēnešos. Uz Doodoo ķepām ir uzšūta aizdare no Velcro®, lai to varētu piestiprināt pie gultiņas.

Vienmēr pagrieziet Doodoo vēderiņu pret bērnu, lai mazulis varētu labāk dzirdēt mātes dzemdes skaņas, un skaņas modulis, savukārt, atpazītu bērna raudāšanu.

Audio bloks – tas ir ilggadīgas pieredzes rezultāts, vācot un atskaņojot mātes skaņas, tāpēc zemāk uzskaitītās īpašības padara to par optimālu risinājumu:

Efektīva mātes skaņu iedarbība.

Izcils uzticamības līmenis, tāpēc nekad nekādas kļūmes nevarēs liegt mazulim klausīties savā mīļākajā Doodoo rotaļlietā.

Rokturis audio bloka stiprināšanai pie gultiņas redelēm. Tas ir īpaši ērti, ja bērni ir alerģiski.

Audio bloku darbina standarta nedārgas baterijas.

Audio bloks atbilst visiem piemērojamajiem drošības standartiem.

Šī ir pirmā rotaļlieta ar 2 gadu garantiju.

); Back To Top