skip to Main Content
+371 29664321 info@kidsplaza.lv

Kā Jūs domājat, vai es paspēju ierakstīt dziesmas, braukt uz koncertiem, tikties ar pielūdzējiem un vēl bērnus audzināt?

Tūlīt es jums izstāstīšu stāstu par vienu interesantu rotaļlietu, kura bieži nāk man talkā. Manas draudzenes zina, ka es esmu mūsdienīga mamma un man patīk visādi eksperimenti. Tāpēc pirms Hektora piedzimšanas ieteica man pasūtīt plīša palīgu @doodootoys.

Sākumā es nesapratu, kā rotaļlieta ieaijā bērnu, ja viņš nemierīgi guļ. To pamēģināt man nebija laika. Bet vienreiz es pārrakstīju balss partiju jaunai dziesmai. Uz studiju paņēmu līdzi mazo, jo nebija, pie kā viņu atstāt, un noliku blakus šo plīša dudū lācīti. Tikko mans mazulītis sāka čīkstēt, rotaļlieta automātiski ieslēdza “rozā troksni”. Tādas skaņas bērni dzird vēl pirms dzimšanas mammas vēderā. Un, voila!, mans eņģelītis aizmiga dažās minūtēs. Es biju šokā. Tā es aizmirsu, ko nozīmē dežurēt pie bērna gultiņas.

Tagad jaukais gadžets ir kļuvis par Hektora labāko draugu, no kura viņš nešķiras pat tad, kad ejam pastaigā vai kaut kur braucam. Un vēl viņš ir tik foršs, aptaustot, pati labprāt viņu aizmiegot apskautu.

Informācija ņemta no  annasedokova

); Back To Top