skip to Main Content
+371 29664321 info@kidsplaza.lv

Kad es skatos uz šo foto – man ir maiguma lēkme.)) Un pat piens sarodas.)) Jā, Ļevs tagad jau septiņas reizes no desmit aizmieg patstāvīgi. Un ar to man palīdzēja auklīte un rotaļlieta-signāls miedziņam.

Jūs zināt manu mīlestību pret skaistām lietām. Bet vairāk par visu es mīlu skaistas + funkcionālas lietas. Ļevs, piemēram, ir ļoti skaists, manuprāt, un vēl tik ļoti funkcionāls: dejo, dzied, kliedz, krāmē mozaīkā lietas pa visu dzīvokli, trenē mammu pastaigās.)) Un lūk, skaists un funkcionāls kucēns no @doodootoys. Šīs rotaļlietas, manuprāt, tagad jau ir visiem, beidzot arī man atsūtīja.)) Pirmais, ko es atzīmēju sev – tas ir ļoti mīksts. Nevis vienkārši mīksts, bet ļoti mīksts. Otrais – Ļevs ir pieradis pie šūpuļdziesmiņas skaņas, un viņam tā kalpo kā signāls gulētiešanai. Lūk, kāpēc rotaļlietu man atsūtīja vēl februāra sākumā, bet šo postu es rakstu tikai tagad. Man bija nepieciešams laiks testēšanai. Ir vēl arī variants ar skaņām kā mātes vēderā, bet Ļevs jau ir izaudzis no tā vecuma, kad var ieslēgt mammas sirdspukstus – tas būs vairāk piemērots Alisei, kurai drīz būs jaundzimis mazulis, tāpēc viņai arī palūdzu atsūtīt tādu.)) Treškārt: @doodootoys strādā automātiski – reaģē uz kustību vai balss skaņu – un tas ir patiešām glābiņš: ieraudājās, iečīkstējās – dziesmiņa klusu, klusu (var regulēt skaļumu) ieskanējās atkal, dodot signālu aizmigšanai un tam, ka visi nosacījumi, pie kādiem bērns aizmiga, ir joprojām turpat.

Tagad ar katru dienu parādās aizvien vairāk jauna un interesanta bērniem, un galvenais ir nebaidīties pamēģināt un paeksperimentēt. Personīgi es uzskatu, ka šie jaunie gadžeti (ja tam pieiet ar saprātu) neaizvieto mammu, bet padara bērnu audzināšanu daudzveidīgāku un patīkamāku. #mommyof3 #inlovewithcalifornia #babyLA #babysleep

Informācija ņemta no sashazvereva

); Back To Top